Navigace

Obsah

Fotbal - IV. třída - sezona 2012/2013

Aktuální výsledek

---

Pořadí v tabulce po podzimní části soutěže

 Místo Tým Odehrané zápasy Skóre Počet bodů
 8. TJ Slabce
13 35:39 15

Tabulku se všemi účastníky soutěže naleznete zde.


Rozpis zápasů

 Kolo Domácí Hosté Termín Výsledek
 1. TJ Šanov
TJ Slabce
NE 26. 8., 10:00 0:0
  Střelci branek: -
 2. TJ Slabce ESTA Oráčov B NE 2. 9., 17:00 1:1
  Střelci branek: Vladimír Klekner
 3.  FK Kněževes B
TJ Slabce
NE 9. 9., 10:00 8:2
  Střelci branek: Vladimír Klekner, Tomáš Macák
 4. TJ Slabce
Sokol Mšec B
NE 16. 9., 16:30 2:7
  Střelci branek: Jiří Čiha 2
 5. FC PO Olešná B
TJ Slabce
NE 23. 9., 13:30 0:7
  Střelci branek: V. Klekner 2, T. Macák 2, P. Pelc, M. Votava, V. Dražka
 6. TJ Slabce
FK Kounov NE 30. 9., 16:30 5:2
  Střelci branek: Vladimír Klekner 2, Tomáš Macák 2, Tomáš Cílek
 7. Baník Lubná
TJ Slabce NE 7. 10., 10:00 4:2
  Střelci branek: Bohuslav Baďura, Jiří Čiha
 8. TJ Slabce ČL Kolešovice B
NE 14. 10., 16:00 6:0
  Střelci branek: V. Klekner 2, T. Macák 2, P. Ikrényi, T. Bárt
 9. Sokol Petrohrad TJ Slabce NE 21. 10., 13:30 4:1
  Střelci branek: Vladimír Klekner
 10. TJ Slabce TJ Roztoky B NE 28. 10., 14:30 2:2
  Střelci branek: Vladimír Klekner, Tomáš Macák
 11. Meteor Hřebečníky
TJ Slabce SO 3. 11., 10:00 8:3
  Střelci branek: Karel Mužík 2, Vladimír Klekner
 12. TJ Slabce FC Hořesedly
NE 11. 11., 14:00 1:2
  Střelci branek: Jiří Strouhal
 13. Sokol P. Újezd
TJ Slabce NE 18. 11., 13:30 1:3
  Střelci branek: Tomáš Fencl, Vladimír Klekner, Jiří Strouhal
 14. TJ Slabce TJ Šanov NE 24. 3., 15:00  
  Střelci branek:
 15. ESTA Oráčov B TJ Slabce NE 31. 3., 10:00  
  Střelci branek: 
 16. TJ Slabce FK Kněževes B NE 7. 4., 16:30  
  Střelci branek: 
 17. Sokol Mšec B TJ Slabce NE 14. 4., 10:00  
  Střelci branek:     
 18. TJ Slabce FC PO Olešná B NE 21. 4., 17:00  
  Střelci branek:   
 19.  FK Kounov TJ Slabce SO 27. 4., 10:00  
  Střelci branek: 
 20. TJ Slabce Baník Lubná NE 5. 5., 17:00  
  Střelci branek:
 21. ČL Kolešovice B TJ Slabce NE 12. 5., 13:30  
  Střelci branek:
 22. TJ Slabce Sokol Petrohrad NE 19. 5., 17:00  
  Střelci branek:
 23. TJ Roztoky B TJ Slabce NE 26. 5., 15:00  
  Střelci branek: 
 24. TJ Slabce Meteor Hřebečníky NE 2. 6., 17:00  
  Střelci branek: 
 25. FC Hořesedly TJ Slabce NE 9. 6., 14:00  
  Střelci branek:
 26. TJ Slabce Sokol Panoší Újezd NE 16. 6., 17:00  
  Střelci branek: