Navigace

Obsah

Fotbal - IV. třída - sezona 2009/2010


Konečné pořadí v tabulce

 Místo Tým Odehrané zápasy Skóre Počet bodů
 5. TJ Slabce
28 85:63 48

Tabulku se všemi účastníky soutěže naleznete zde.


Rozpis zápasů

 Kolo Domácí Hosté Termín Výsledek
 14. TJ Slabce FC Hořesedly
NE 16. 8., 17:00 7:2
  Střelci branek: K. Mužík 3, P. Černohorský, T. Lev, B. Baďura, J. Číha
 1. volno    
  Střelci branek:
 2. FALCO Kounov TJ Slabce
SO 29. 8., 10:00 2:3
  Střelci branek: Pavel Černohorský, Tomáš Bárt, Karel Mužík
 3. TJ Slabce
ESTA Oráčov B NE 6. 9., 17:00 5:4
  Střelci branek: Luděk Čihák 3, Bohuslav Baďura 2
 4. So. P. Újezd TJ Slabce
NE 13. 9., 17:00 3:3
  Střelci branek: Jiří Číha 2, Martin Procházka
 5. TJ Slabce B. Lubná
NE 20. 9., 16:30 2:1
  Střelci branek: Bohuslav Baďura 2
 6. FK Svojetín
TJ Slabce SO 26. 9., 10:00 0:2
  Střelci branek: Luděk Čihák, Miroslav Matušinec
 7. TJ Slabce FC 05 Zavidov B
NE 4. 10., 16:00 0:1
  Střelci branek: -
 8. So. Ruda
TJ Slabce SO 10. 10., 10:00 7:1
  Střelci branek: Bohuslav Baďura
 9. TJ Slabce FC PO Olešná B
NE 18. 10., 15:30 2:4
  Střelci branek: Bohuslav Baďura, Martin Holý
 10. Ol. Rakovník B
TJ Slabce SO 24. 10., 10:00 3:0
  Střelci branek: -
 15. FC Jesenice B TJ Slabce
ST 28. 10., 14.30 7:3
  Střelci branek: Karel Mužík 2, Jiří Číha
 11.  TJ Slabce
So. Lodenice NE 1. 11., 14:00 5:3
  Střelci branek: Jiří Číha 2, Luděk Čihák, Bohuslav Baďura, Karel Mužík
 12. TJ Slabce
TJ Šanov NE 8. 11., 14:00 3:2
  Střelci branek: Karel Mužík, Jiří Číha, Ondřej Rohla
 13. M. Hřebečníky TJ Slabce
SO 14. 11., 10:00 3:7
  Střelci branek: Jan Novák 3, Karel Mužík 3, Jiří Číha
 29. FC Hořesedly
TJ Slabce ST 14. 4., 17:30 0:6
  Střelci branek: Luděk Čihák, Jaroslav Tvrz, Václav Schejbal, Jiří Strouhal, Tomáš Macák, Jiří Číha   
 30. TJ Slabce FC Jesenice B
ST 21. 4., 17:30 0:3
  Střelci branek: -   
 16. volno    
  Střelci branek: -   
 17. TJ Slabce
FALCO Kounov
NE 4. 4., 16:30 1:3
  Střelci branek: Bohuslav Baďura
 18. ESTA Oráčov B
TJ Slabce
Ne 11. 4., 10:00 2:2
  Střelci branek: Luděk Čihák, Jaroslav Tvrz
 19. TJ Slabce
So. P. Újezd
NE 18. 4., 17:00 1:3
  Střelci branek: Jiří Číha
 20. B. Lubná
TJ Slabce
NE 25. 4., 10:00 2:0
  Střelci branek: -
 21. TJ Slabce
FK Svojetín
NE 2. 5., 17:00 9:1
  Střelci branek: -
 22. FC 05 Zavidov B
TJ Slabce
NE 9. 5., 10:00 1:5
  Střelci branek: Jan Sokol 2, Bohuslav Baďura, Tomáš Macák, Jiří Číha
 23. TJ Slabce
So. Ruda
NE 16. 5., 17:00 3:0
  Střelci branek: Petr Ikrényi, Bohuslav Baďura, Jiří Číha
 24. FC PO Olešná B
TJ Slabce
NE 23. 5., 17:00 2:2
  Střelci branek: Bohuslav Baďura 2
 25.  TJ Slabce  Ol. Rakovník B NE 30. 5., 17:00 3:0
  Střelci branek: kontumace 
 26. So. Lodenice TJ Slabce NE 6. 6., 10:00 3:2
  Střelci branek: Bohuslav Baďura, Tomáš Macák     
 27. TJ Šanov TJ Slabce NE 13. 6., 10:00 0:5
  Střelci branek: P. Ikrényi, J. Novák, B. Baďura, K. Mužík, J.Číha    
 28. TJ Slabce Meteor Hřebečníky NE 20. 6., 17:00 3:1
  Střelci branek: Luděk Čihák 2, Karel Mužík