Obsah

Fotbal - OP starších žáků - sezona 2009/2010


Konečné pořadí v tabulce

 Místo Tým Odehrané zápasy Skóre Počet bodů
 7. TJ Slabce
22 76:52 32

Tabulku se všemi účastníky soutěže naleznete zde.


Rozpis zápasů

 Kolo Domácí Hosté Termín Výsledek
 1. TJ Slabce So. Mšec
SO 5. 9., 10:00 1:8
  Střelci branek: Michael Galia
 2. ČL Kolešovice
 TJ Slabce SO 12. 9., 9:00 6:2
  Střelci branek: Ondřej Cílek, Michael Galia
 3. TJ Slabce ESTA Oráčov
SO 19. 9., 10:00 8:1
  Střelci branek: Ondřej Cílek 3, Michael Galia 3, Pavel Mužík 2
 4. SK Pavlíkov
TJ Slabce NE 27. 9., 10:00 0:7
  Střelci branek: O. Cílek 3, T. Pochman, J. Černý, A. Fenclová, Z. Vyskočil
 5. TJ Slabce Ch. Mutějovice
SO 3. 10., 10:00 2:4
  Střelci branek: Ondřej Cílek, Andrea Fenclová
 6. B. Lubná
TJ Slabce
SO 10. 10., 10:00 2:1
  Střelci branek: Ondřej Cílek
 7. TJ Slabce
FC PO Olešná SO 17. 10., 10:00 3:1
  Střelci branek: Michael Galia 2, Pavel Mužík
 8. SK Lány
TJ Slabce
NE 25. 10., 10:00 2:5
  Střelci branek: Ondřej Cílek 2, Matěj Zuda, Zbyněk Vyskočil, Pavel Mužík
 9. TJ Slabce
SK Senomaty
SO 31. 10., 10:00 8:0
  Střelci branek: Michael Galia 4, Pavel Mužík 2, Jaroslav Černý, Matěj Zuda
 10. TJ Slabce TJ Čistá
SO 7. 11., 10:00 0:6
  Střelci branek: -
 11. B. Rynholec
TJ Slabce SO 14. 11., 10:00 0:4
  Střelci branek: Ondřej Cílek 3, Martin Strnisko
 12. So. Mšec TJ Slabce
SO 10. 4., 9:00 4:3
  Střelci branek: Ondřej Cílek 2, Zbyněk Vyskočil
 13.  TJ Slabce
ČL Kolešovice SO 17. 4., 10:00 2:2
  Střelci branek: Pavel Mužík 2
 14. ESTA Oráčov
TJ Slabce SO 24. 4., 10:00 0:8
  Střelci branek: Matěj Zuda 2, Zbyněk Vyskočil 2, Ondřej Cílek, Jaroslav Černý, Pavel Mužík, Michael Galia
 15. TJ Slabce SK Pavlíkov
SO 1. 5., 10:00 8:0
  Střelci branek: Ondřej Cílek 2, Zbyněk Vyskočil 2,
Michael Galia 2, Matěj Zuda, Andrea Fenclová
 16. Ch. Mutějovice
TJ Slabce SO 8. 5., 10:00 2:1
  Střelci branek: -    
 17. TJ Slabce
B. Lubná
SO 15. 5., 10:00 0:1
  Střelci branek: -   
 18. FC PO Olešná
TJ Slabce SO 22. 5., 14.15 2:2
  Střelci branek: Zbyněk Vyskočil, Michael Galia  
 19. TJ Slabce
SK Lány
SO 29. 5., 10:00 1:5
  Střelci branek: Pavel Mužík
 20. SK Senomaty
TJ Slabce
SO 5. 6., 10:00 0:7
  Střelci branek: Ondřej Cílek 2, Pavel Mužík 2, Jaroslav Černý, Adéla Grubnerová, Zbyněk Vyskočil
 21. TJ Čistá
TJ Slabce
SO 12. 6., 10:00 6:0
  Střelci branek: -
 22. TJ Slabce
B. Rynholec
SO 19. 6., 10:00 3:0
  Střelci branek: Ondřej Cílek 3